Bestuursleden

Alle bestuursleden

SHS Delft heeft tot nu toe 37 bestuursleden gehad. Hieronder is een overzicht te vinden van alle bestuursleden.

Cedric Hietbrink

penningmeester
bestuur 17/18

februari 2020 – 2021

Sandy Prikanowski

secretaris/voorzitter
bestuur 17/18

februari 2020 – 2021

Roy Uijtendaal

bestuurslid vastgoed
bestuur 16/17

september 2019 – 2020

Romée Rodriguez

secretaris/voorzitter
bestuur 16/17

september 2019 – 2020

Jonathan Tang

penningmeester
bestuur 15/16

februari 2019 – 2020

Lisanne Meijer

secretaris/voorzitter
bestuur 15/16

februari 2019 – 2020

Bram Kok

bestuurslid vastgoed
bestuur 14/15

september 2018 – 2019

Job de Vogel

secretaris/voorzitter
bestuur 14/15

september 2018 – 2019

Tim Luijten

penningmeester
bestuur 13/14

februari 2018 – 2019

Anneloes Tilman

secretaris/voorzitter
bestuur 13/14
februari 2018 – 2019

Aditya Parulekar

bestuurslid vastgoed
bestuur 12/13

september 2017 – 2018

Karlou Westerbeek

secretaris/voorzitter
bestuur 12/13

september 2017 – 2018

Steven Hamming

penningmeester
bestuur 11/12

februari 2017 – 2018

Margot Hols

secretaris/voorzitter
bestuur 11/12

februari 2017 – 2018

Gwenhwyfar Spil

bestuurslid vastgoed
bestuur 10/11

september 2016 – 2017

Liesbeth van Walsum

secretaris/voorzitter
bestuur 10/11

september 2016 – 2017

Sem Nouws

penningmeester
bestuur 9/10

februari 2016 – 2017

Bente Bast

secretaris/voorzitter
bestuur 9/10

februari 2016 – 2017

Evi Derks

bestuurslid vastgoed
bestuur 8/9

september 2015 – 2016

Roben Gort

secretaris/voorzitter
bestuur 8/9

september 2015 – 2016

Janneke Michielsen

penningmeester
bestuur 7/8

februari 2015 – 2016

Linda Matser

secretaris/voorzitter
bestuur 7/8
februari 2015 – 2016

Lara Tjoa Liling

bestuurslid vastgoed
bestuur 6/7

september 2014 – 2015

Simon van Zoest

secretaris/voorzitter
bestuur 6/7

september 2014 – 2015

Niels Wäckerlin

penningmeester
bestuur 5/6

februari 2014 – 2015

Jessica de Boer

secretaris/voorzitter
bestuur 5/6

februari 2014 – 2015

Nynke Wertenbroek

bestuurslid vastgoed
bestuur 4/5

september 2019 – 2020

Haye Rijkens

secretaris/voorzitter
bestuur 4/5

september 2019 – 2020

Shiva Autar

penningmeester
bestuur 4/5

september 2013 – 2014

Arda Basak

secretaris/voorzitter
bestuur 3/4

februari 2013 – 2014

Duco Blanken

penningmeester
bestuur 2/3

september 2012 – 2013

Charlotte in ’t Hout

secretaris/voorzitter
bestuur 2/3

september 2012 – 2013

Marieke Meyer

onderwijs/huisvesting
bestuur 1/2

Maart 2011 – februari 2013

Milou Joosten

secretaris/onderwijs
bestuur 1

maart 2011 – september 2012

Laurens Krüger

penningmeester
bestuur 1

maart 2011 – september 2012

Rudo Koot

secretaris/algemeen
bestuur 1

maart 2011 – september 2012

Sven Volkers

voorzitter/huisvesting
bestuur 1/2/3

maart 2011 – september 2013